מהו DoControl

עסקים מודרניים מסתמכים על מערכות ענן עסקיות בצורת SaaS כדי לאפשר תהליכים עסקיים.  יישומים אלה תוכננו כדי להקל על זה אנשים לחלוק מידע ואיתם גורמים חיצוניים, לרבות ספקים, לקוחות פוטנציאליים, שותפים, קבלנים ועובדים זמניים.  יישומי SaaS מספקים אבטחה מובנית פונקציונליות כדי להפחית את הסיכון של סיכוני סייבר ואיבוד מידע. בהסתמכות על יכולות האבטחה המקוריות של כל אחד אפליקציית SaaS בודדת אינה משתנה, ואין יכולת ליישם גרנולרית בקרות גישה לנתונים בכל סוגי יישומי ה-SaaS.

באור זה לפיו כל אפליקצית SaaS מבוזרת הופכת יחידה עצמאית קיים קושי להגדיר בקרות ומעקב עקבי אחר נתונים. אם נוסיף על זה גישה של שותפים, לקוחות ומעקב אחר מידע של עובד שעזב הדבר הופך בלתי אפשרי למנוע זליגה של מידע מהארגון דבר המוסיף סיכונים רבים.

DoControl מעניקה לארגונים את הכלים האוטומטיים לניטור גישה לנתונים, אוטומציה ותיקון בשירות עצמי עבור אפליקציות SaaS. המוצר נוקט בגישה ייחודית, ממוקדת לקוח, לאתגר של ניהול סיכוני אבטחה עתירי עבודה ומניעת זליגת נתונים ביישומי SaaS פופולריים.

על ידי החלפת עבודה ידנית באוטומציה, DoControl מפחית את עומס העבודה והמורכבות שאיתם צוותי אבטחה/IT צריכים להתמודד מדי יום. יתרה מכך, DoControl מערב את כל העובדים כחלק ממשוואת האבטחה כדי להניע את האפשרות העסקית ולעודד תרבות אבטחה משותפת וחסרת חיכוכים.

 

למה DoControl?

עסקים מודרניים מסתמכים על יישומי תוכנה כשירות (SaaS) כדי לאפשר תהליכים עסקיים. יישומים אלה תוכננו כדי להקל על אנשים לשתף מידע ועם גורמים חיצוניים, כולל ספקים, לקוחות פוטנציאליים, שותפים, קבלנים ועובדים זמניים.

יישומי SaaS מספקים פונקציונליות אבטחה מובנית כדי להפחית את הסיכון של פרצות סייבר וחילוץ נתונים. בהסתמכות על  יכולות האבטחה המקוריות של כל יישום SaaS אינדיבידואלי אינן מתרחבות, ואין יכולת ליישם בצורה מפורטת ואגרגטיבית בקרות גישה לנתונים בכל סוגי יישומי SaaS.

לאור זאת אבטחת SaaS הופכת למבוזרת, לפיה האבטחה של כל אפליקציה קיימת בתוך אי משלה. ללא יכולת להגדיר בקרות גישה לנתונים באופן עקבי במספר אפליקציות, כמעט בלתי אפשרי לאפשר ולהגביל באופן דינמי גישה למספר אפליקציות SaaS, מה שמותיר נתונים חשופים לחשיפה ומכניס סיכון לארגון.

גישתנו

DoControl מזהה בדיוק היכן קיימים נתונים קריטיים נחשפים ומחיל בקרות גישה עקביות לנתונים בכל יישומי ה-SaaS שבשימוש – ללא קשר ליכולות המקוריות של האפליקציה – מה שמבטיח שניתן לגשת בבטחה לנתונים לכל המשתמשים הפנימיים והחיצוניים.

DoControl מזהה פעילות חריגה בכל רחבי ה-SaaS כדי לסגור נקודות תורפה אוטומטית ולעצור באופן יזום איומים לפני שהם עושים נזק בלתי הפיך. עם DoControl, ארגונים יכולים לאמץ את יישומי ה-SaaS הנדרשים כדי להניע את העסק קדימה בצורה מאובטחת, תוך הפחתת העלויות התפעוליות וסיכון החבות שלך.

איך זה עובד?

כל אירועי פעילות משתמש הקצה (כלומר יצירה, הצגה, שיתוף, עריכה וכו') נדחפים ל-DoControl ישירות על ידי יישומי SaaS המחוברים. DoControl מעשיר מטא נתונים של אירועים נכנסים, ללא גישה לתוכן גולמי, בהתבסס על מספר נקודות נתונים היסטוריות ומצטברות. קטלוג של תבניות זרימת עבודה מאובטחת מוגדרות מראש, זמינות כדי לקבוע מדיניות בקרת גישה מפורטת לנתונים בכל היישומים לעיל. התבניות ניתנות להתאמה אישית מלאה כדי לעמוד בדרישות ספציפיות של תוכנית האבטחה הארגונית.

עם קרות אירוע נכנס תואם להגדרות שבתבנית, DoControl תיזום באופן יזום קריאות API ליישומי SaaS הרלוונטיים כדי לאכוף מדיניות בקנה מידה מתאימה.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Do Control

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן