מהו PaloAlto SaaS Security?

הכנסת הענן מביאה יתרונות רבים לחברות, החל משיתוף פעולה ועד חיסכון בעלויות. אבל עם כל כך הרבה יישומי SaaS שנמצאים בשימוש, חברות מתמודדות עם סיכוני אבטחה רבים, מ-Shadow IT , הגנה על נתונים ועד דרישות תאימות (compliance). בעוד שחברות מנסות לאבטח את אימוץ הענן באמצעות יכולות מובנות להגנה על מידע באפליקציות ובפלטפורמות SaaS, יכולות אלו שונות מספק לספק, ומאפליקציה לאפליקציה, ובדרך כלל מספקות רק יכולות אבטחה בסיסיות. שימוש ב-Cloud Access Security Brokers (CASB) הוא גישה נוספת אך עם מגבלות חמורות שאינן מאפשרות לארגונים לעמוד בקצב של צמיחה יתר של SaaS. 

פתרון Palo Alto SAAS Security מביא איתו גישה אחרת להגנה על הענן  – ראה ואבטח את כל האפליקציות באופן אוטומטי.

SAAS Security מבטיח כיסוי מלא על ידי אבטחת כל האפליקציות, בין אם במקום ובין אם בענן – כולל המספר הגדול ביותר בתעשייה של אפליקציות עם סנקציות ושיתוף פעולה – כדי לשמור על העסק שלך לפני פיצוץ יישומי SaaS . CASB מהדור הבא המחודש סורק את כל התעבורה, היציאות והפרוטוקולים, מגלה אוטומטית אפליקציות חדשות וממנף את הכיסוי הגדול ביותר מבוסס API של אפליקציות SaaS, כולל כיסוי עבור אפליקציות תקשורת ושת"פ מודרניות כמו Slack® ו-Teams.

SAAS Security מאפשר הגנה על אירגונים העובדים בצורה היברידית. פשוט ועקבי להגן על כל המשתמשים, בכל מקום שליטה מרכזית על פני כל הארגון מפשטת את התפעול על ידי חיבור SASE ו-CASB בקונסולה מאוחדת המסופקת בענן. זרימות עבודה מטויבות ואוטומציה מבוססת ML מספקים תצורה פשוטה כמו גם גמישות בפריסה כדי לאפשר בקלות וללא מאמץ את מודל העבודה ההיברידי של הארגון.

הגנה מקיפה על נתונים. הגנה מדויקת על נתונים רגישים, בזמן אמת. ה-DLP הארגוני המקיף ביותר בתעשייה הנמצא בענן ומופעל על ידי ML מספק הגנה חסרת תקדים על נתונים רגישים. יותר מנועי זיהוי ויותר נקודות בקרה מבטיחים דיוק גבוה הודות לסט מקיף של טכנולוגיות מודעות לתוכן המרחיבות בצורה חלקה את הגנת הנתונים העקבית על פני SaaS, IaaS, רשת, סניפים וכוח אדם היברידי.

חסום את כל האיומים. עצור איומים ידועים ולא ידועים, באופן מיידי באמצעות ML למניעת תוכנות זדוניות מוטבעות. נצל יותר מ-15 שנים של חדשנות בניתוח תוכנות זדוניות ונצל את מערכי הנתונים הגדולים בעולם כדי לעצור במהירות ובקלות איומים עם הגנות מוטבעות בזמן אמת בזמן אפס יום.

לסיכום : כשאתה מסתכל על אבטחת המידע שלך בענן או כשאתה מנסה להתאים את הגישה שלך לאבטחת מידע בענן כדאי שתשקול פתרון יותר שלם הכולל פתרון SASE  שמכיל אבטחת SaaS. פתרון SaaS Security מבית פאלו אלטו יכולות לעזור להגן על הארגון, המשתמשים, היישומים והנתונים כנגד מתקפות סייבר בענן סיכונים באמצעות אימוץ אבטחה של תצורת SaaS. Security SaaS משולב באופן אינהרנטי ב-Palo Alto SASE Network על מנת לספק הגנה עקבית וגישה מאובטחת ליישומי ענן ולנתונים, מונגש באמצעות common cloud framework.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

SAAS SECURITY

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן