הטמעת מוצרי F5 לחברות: מוצרי אבטחה לרשת, אפליקציות וענן | YouCC

F5

ב-15 בפברואר 2022, F5 הכריזה על ההשקה העולמית של שירותי ענן מבוזרים F5, שירותי אבטחה, רשתות וניהול אפליקציות מבוססי SaaS שניתן לפרוס בריבוי עננים, ארגוניים או היברידיים.

F5 גם הודיע על הרחבה גדולה לפורטפוליו אבטחת היישומים שלה עם Distributed Cloud Web Application and API Protection (WAAP). F5 Distributed Cloud WAAP משלב את יכולות האבטחה של טכנולוגיות Volterra ו-Shape במודל SaaS. היכן שפעם ראיתם את "Volterra" ו-"Shape" תראו כעת תיק שירותים משולב אחד של “F5 Distributed Cloud Services” .

Advances WAF

F5® Advanced Web Application Firewall™ , מספק הגנות מפני מתקפות אפליקטיביות באמצעות הגנה נגד בוטים זדוניים , הצפנה ברמת application-layer , SAPI Inspection וניתוח התנהגות.

Advances WAF

SHAPE Security

Shape Security מגן מפני אוטומציות זדוניות המנסות לפגוע באתרי WEB ובאפליקציות מובייל. Shape לומדת תמיד ומתאימה את עצמה. במקום להיות תלויה באמצעי נגד סטטי יחיד , המערכת של Shape תוכננה אסטרטגית ללמידה והתאמה מתמשכת.

SHAPE Security

Volterra

פלטפורמה אחודה לפריסה, אורקסטרציה , אבטחה והגדלת עומסי עבודה על פני סביבות היברידיות ומרובות עננים. הפלטפורמה מטפלת בנקודת הכאב הארגונית של ארכיטקטורה ותפעול בצורת Do-It-Yourself (DIY) עבור עומסי עבודה בענן בלבד או בארכיטקטורה משולבת.

NGiNX+

מוצר ה-NGINX Plus הפתרון היחיד הכולל Allin-one Gateway ביחד עם , Cache Server , מאזן עומסים, FW של אפליקציות אינטרנט (WAF) ושרת אינטרנט (Internet Server).

Service Mesh

ה-Service Mesh של F5® Distributed Cloud Mesh הינו מאזן עומסים ופרוקסי גלובלי המנוהל באופן מרכזי עם service discovery, בדיקת בריאות השירות (health checking), מיקרו-פילוח של יישומים ומדיניות יישומים המספקים את היישום המתקדם ביותר של מאזן עומסים קצה עם יכולת ingress/egress לכל שירות רֶשֶׁת.

Service Mesh

DDOS

F5® Silverline® DDoS Protection הינו שירות SaaS המסופק באמצעות פלטפורמת הענן F5 Silverline. השירות מזהה ומפחית מתקפות DDoS בזמן אמת, עם פתרון ה- DDoS המוביל בתעשייה אשר מאפשר למנוע / להפחית מתקפות DDoS בנפחים גבוהים מאוד.

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

F5

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן