What is Microsoft 365 E5?

Microsoft 365 מספקת חבילה של אפליקציות פרודוקטיביות. Microsoft 365 E5 היא גרסה ברמת הארגון של חבילה זו. בנוסף לאפליקציות פרודוקטיביות, E5 מציעה טכנולוגיות אבטחה של מיקרוסופט ויכולות מתקדמות לתאימות וניתוח. להלן תכונות מפתח של  Microsoft 365 E5:

אבטחה—Microsoft 365 E5 מספק יכולות אבטחה משולבות ואוטומטיות להגנה על זהות ואיומים. זה יכול לעזור למנוע מהתקפות לגרום נזק משמעותי.

תאימות—Microsoft 365 E5 מרכזת יכולות הגנת מידע ותאימות כדי לסייע בשליטה ובהגנה על נתונים. זה יכול לעזור למזער סיכונים ולעמוד בדרישות התאימות הרגולטוריות והארגוניות.

Analytics—Microsoft 365 E5 מציע יכולות Power BI שיכולות לעזור לנתח את הנתונים שלך ולהפיק תובנות. אתה יכול להשתמש ב-Power BI כדי לממש ערך עסקי חדש.

What are Microsoft 365 E1 and E3?

כדי להבין את היכולות שמציע רישיון 365 E5, זה יכול להיות שימושי להבין את שתי השכבות הנמוכות יותר – E1 ו- E3, E5  כולל את כל התכונות ברישיונות Office 365 בשכבה התחתונה, כמו גם יכולות נוספות.

Microsoft Office E1 

זוהי הגרסה ה"קלה" ביותר של התוכנית הארגונית של Office 365. הוא כולל את התכונות הבאות:

– ניהול דוא"ל ויומן של Microsoft Exchange.

– Yammer עבור מסרים חברתיים ארגוניים.

– SharePoint ליכולות אינטרא-נט ואתרי צוות.

– OneDrive for Business כולל 1 TB של אחסון.

– Microsoft Delve לחיפוש תוכן.

– StaffHub לניהול משימות.

– Microsoft Stream לשיתוף וידאו ארגוני.

– Microsoft Teams לצ'אט ולשיחות ועידה בווידאו.

– גרסאות מקוונות של כל יישומי Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint וכו'.

Microsoft Office E3

לתוכנית E3 יש את אותן תכונות כמו ב-E1 ואת התכונות הנוספות הבאות:

שימוש במכשירים רבים – כל משתמש יכול להתקין יישומים על עד 5 מחשבים שולחניים, 5 טאבלטים ו-5 סמארטפונים.

Microsoft Office Suite –  המשתמשים זכאים לגרסאות העדכניות ביותר של כל יישומי Microsoft Office, שאותם הם יכולים להוריד ולהתקין ב-Windows, Mac, טאבלטים וסמארטפונים.

אחסון בענן—יכולת להגדיל את אחסון OneDrive ל-5 TB או 25 TB.

מניעת דליפת נתונים (DLP) – תומכת בעמידה בתקנות ובתקנים, על ידי הגנה על נתונים רגישים ומניעת העברתם מחוץ לארגון.

ניהול נתונים מתקדם – כולל אחסון בארכיון, ניהול זכויות, הצפנת מסמכים ובקרות גישה מתקדמות למסמכים ודואר אלקטרוני.

 Microsoft Defender for Endpoint P1 – רישיון E3 כולל את הגרסה הבסיסית של Microsoft Defender for Endpoint (המכונה Plan 1), המספקת את הדור הבא נגד תוכנות זדוניות, הפחתת שטח התקפות (ASR) ושליטה פרטנית על גישה והתנהגות של נקודות קצה.

Microsoft 365 E5: Top 10 Security Features

תוכנית E5 מספקת את כל התכונות הכלולות בתוכנית E3 לצד תכונות אבטחה מורחבות. להלן סקירה קצרה של תכונות אבטחה ייחודיות ל-Microsoft 365 E5:

1. Azure Active Directory Premium 1 & 2

Azure Active Directory (Azure AD)  היא תכונה מבוססת ענן לניהול זהות וגישה (IAM) המובנית במערכת האקולוגית של Microsoft 365. הוא מספק כניסה יחידה (SSO), המאפשרת לעובדים להשתמש בסט אחד של אישורים כדי לגשת למשאבי Microsoft 365. בנוסף ליכולות אימות רב-גורמי כדי להגן על חשבונות משתמש.

Azure AD  מציעה תוכנית Premium P2 הכוללת תכונת הגנת זהות. הגנת זהות יכולה לזהות פרצות זהות פוטנציאליות ולהגיב אוטומטית לפעולות חשודות. מה שמאפשר לך להגדיר את התגובות האוטומטיות האלה כדי להבטיח שהתגובות מתואמות לתקני האבטחה שלך. אתה יכול גם לחקור ידנית ולהפחית אירועים חשודים.

2. Microsoft Defender for Office 365

Microsoft Defender עבור Office 365 מציע את יכולות האבטחה הבאות:

סינון דוא"ל – פתרון זה מספק סינון דוא"ל מבוסס ענן המגן מפני איומים על דוא"ל וכלי שיתוף פעולה, כגון תוכניות פישינג, התקפות תוכנות זדוניות ופגיעה בדוא"ל עסקי.

חקירה – Defender עבור Office 365 מציע יכולות ציד איומים, חקירה ותיקון. זה יכול לעזור לזהות, לחקור, לתעדף ולהגיב לאיומים.

3. Information Protection and Governance

מיקרוסופט משתמשת בשני השירותים הבאים כדי לסווג ולהגן על נתונים בכל המיקומים:

Microsoft Information Protection (MIP)— פתרון זה עוזר לגלות, לסווג ולהגן על נתונים רגישים ותוכן קריטי לעסק לאורך כל מחזור החיים ובכל המיקומים בארגון.

Microsoft Information Governance (MIG)— פתרון זה מנהל את מחזור החיים של התוכן באמצעות פתרונות שונים לסיווג, ייבוא ואחסון נתונים קריטיים לעסקים. מה שעוזר לשלוט בנתונים ולשמור על עמידה בדרישות הרגולטוריות והארגוניות.

4. Insider Risk Management

Microsoft 365 E5 מציע ניהול סיכונים פנימיים כדי לעזור לך למזער סיכונים פנימיים. הוא מספק זיהוי, חקירה ותגובה לפעילויות זדוניות ושגגות. הפתרון מאפשר לך להשתמש במדיניות כדי להגדיר סיכונים ספציפיים שרלוונטיים לארגון שלך. לדוגמה, אתה יכול להגדיר אוטומציה לפעול במקרים מסויימים, וכן להעלות תיקים ל-Microsoft Advanced eDiscovery  בעת הצורך.

5. Power BI Pro

Power BI מורכב ממגוון שירותים, קונקטורים ואפליקציות שפועלים יחד כדי להפוך מקורות נתונים מרובים לתובנות אינטראקטיביות וסוחפות חזותית. אתה יכול בקלות לחבר מקורות נתונים ל-Power BI ולהמחיש כדי לגלות ולשתף תובנות. זה יאפשר לך להשתמש במקורות נתונים שונים, כולל גיליונות אלקטרוניים של Excel, מאגרי נתונים מבוססי ענן, On-prem  ומחסני נתונים היברידיים.

6. Microsoft Defender for Endpoint

 Microsoft 365 E5 מאפשר לך להשתמש ביכולות של Microsoft Defender for Endpoint כדי לזהות, למנוע, לחקור ולהגיב לאיומים מתקדמים.

7. Microsoft Defender for Identity

 Microsoft 365 E5 מעסיק את Microsoft Defender for Identity כדי לספק יכולות אבטחת זהות מבוססות ענן. פתרון זה משתמש באותות AD מקומיים כדי לזהות ולחקור זהויות שנפגעו, פעולות פנימיות זדוניות ואיומים מתקדמים.

8. Microsoft Defender for Cloud Apps

Microsoft 365 E5 משתמש ב-Microsoft Defender for Cloud Apps כדי לספק יכולות של ברוקר גישה לענן (CASB). הוא תומך במספר מצבי פריסה, כגון איסוף יומנים, פרוקסי הפוך ומחברי API. לאחר חיבור, CASB זה מספק נראות מורחבת ושליטה על נסיעות נתונים. הוא גם מציע ניתוחים מתוחכמים לזיהוי איומים בכל שירותי הענן, כולל מיקרוסופט ועננים של צד שלישי.

9. Advanced eDiscovery and Advanced Audit

eDiscovery מתקדם עוזר לאסוף, לשמר, לסקור, לנתח ולייצא תוכן הנדרש לחקירות פנימיות וחיצוניות. Microsoft 365 מתבסס על יכולות ניתוח קיימות ו-Microsoft eDiscovery כדי לעזור לצוותים משפטיים לנהל את זרימת העבודה של הודעת החזקות משפטית ולתקשר עם האנשים המעורבים בתיק.

Microsoft 365  מספק יכולת Audit המציעה נראות לפעילויות מבוקרים שונות בשירותי Microsoft 365. מה שעוזר לנהל Compliance וחקירות משפטיות על ידי הקלה על הדברים הבאים:

  • שמירת יומן ביקורת מוגברת, נשמר זמן רב יותר למטרות חקירה. 
  • גישה לאירועים חשובים כדי לעזור לקבוע את היקף הפריצה
  • גישה מהירה יותר אל Office 365 Management Activity API.

10. Built-in Third Party Connectors

Microsoft 365 מציע מחברי נתונים (קונקטורים) מובנים של צד ג' כדי לאפשר לך לייבא ולהעביר לארכיון ממקורות שונים, כגון פלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר. מחברים אלה תומכים בפתרון ניהול סיכונים פנימיים, המאפשרים לך לאחסן נתונים בארכיון במרכז התאימות של Microsoft 365.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

E5 Security

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן