הטמעת מוצרי סמפריס לחברות: הגנה מלאה מפני התקפות סייבר | YouCC

Semperis

מרכזיותו והקריטיות של רכיב ה- Active Directory בחיי הארגון, מחייבת יכולות זיהוי מוקדם של סיכונים, יכולות זיהוי מוקדם של התקפות במהלך התרחשותן, יכולות התמודדות עם ההתקפות ויכולות שחזור אוטומטי ומהיר.

חבילת מוצרי Semperis נותנת מענה מלא ומספקת מעטפת שירותים של הגנה מפני תקיפות סייבר ויכולות resiliency מתקדמות עבור Microsoft Active Directory. המוצרים מיועדים לפעול הן בסביבת on-prem וכן בסביבה הברידית.

ADFR

מוצר ה- Semperis Active Directory Forest Recovery) ADFR), מבצע גיבוי ייחודי שוטף של AD ומאפשר שחזור מלא של Forest מלא, וכך החזרת הארגון לפעילות מלאה.

DSP

פלטפורמת Semperis Directory Services Protector) DSP) מנטרת באופן רציף, ובזמן אמת, כל שינוי המתרחש ב- Active Directory ו- Azure Active Directory במטרה לאתר אינדיקציות לחשיפה ותקיפה של ה- Active Directory.

DSP Intelligence

ה- DSP Intelligence מבצע סקירות באופן מתמיד של סביבת ה- Active Directory המחפשות חולשות פוטנציאליות בסביבות אלה: מאפיינים/הגדרות לא תקינות, פעולות חשודות ועוד.

DSP Intelligence

DSP for Azure AD

מוצר ה AAD - (DS Protector Azure Active Directory) נותן מענה להיבטי אבטחת מידע, הניטור, הגיבוי והשחזור בתסריט של ניהול זהויות היברידי.

DSP for Azure AD

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Semperis

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן