נראות ובקרה מקיפים:

אחת התכונות הבולטות של AdaptiveShield היא היכולת שלה להציע נראות מלאה בכל יישומי ה-SaaS. המשמעות היא שצוותי אבטחה יכולים לנטר ולנהל בקלות את הגדרות האבטחה של כל אפליקציה מחוברת מפלטפורמה אחת ואינטואיטיבית. על ידי ריכוז ניהול האבטחה של SaaS, AdaptiveShield עוזר לחסל את הפערים בתנוחות האבטחה שיכולים להתרחש עקב שיטות ניהול מבוזרות.

ניהול אבטחה רציף ומתמשך :

 מבטיח ניטור רציף של יישומי SaaS, בדיקת הגדרות שגויות, אי התאמה וסיכוני אבטחה פוטנציאליים. הפלטפורמה מזהה אוטומטית שינויים בהגדרות האבטחה ומתריעה מיד לבעלי העניין הרלוונטיים, מאפשרת תיקון מהיר ובכך שומרת על אבטחה חזקה בכל עת.

תאימות משופרת:

עם מערך של רגולציות ציות כמו GDPR, HIPAA, ועוד הכופים הנחיות קפדניות על הגנת נתונים, AdaptiveShield מספק כלי רב ערך להבטחת תאימות. יכולות הדיווח המפורטות של הפלטפורמה מקלות על ביקורת ואימות תאימות לתקנים שונים, ובכך מפשטות את המשימה המורכבת של עמידה ברגולציה.

ניהול סיכונים פרואקטיבי:

על ידי מתן תובנות לגבי פגיעויות פוטנציאליות והאמצעים לתקן אותן לפני ניצולן, AdaptiveShield פועל כשכבת הגנה פרואקטיבית. גישה מונעת זו לניהול סיכונים היא חיונית בסביבה הדיגיטלית המהירה של ימינו, שבה איומים חדשים יכולים לצוץ במהירות.

לסיכום, AdaptiveShield הוא כלי חיוני לכל ארגון המסתמך על יישומי SaaS. היכולת שלו לספק נראות עמוקה, להפוך תהליכי אבטחה לאוטומטיים, להבטיח תאימות מתמשכת ולנהל סיכונים באופן יזום הופכת אותו לפתרון חזק לשיפור האבטחה של סביבות תוכנת ענן. ככל שהאימוץ של SaaS גדל, תפקידם של כלים מיוחדים כמו AdaptiveShield בשמירה על מערכות דיגיטליות מאובטחות ותואמות הופך חשוב יותר ויותר.

אודות הכותב:
הכותב הוא טוהר גואטה.
ארכיטקט מוביל ב- YouCC טכנולוגיות ומומחה מוביל בתחום אבטחת הענן.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

AdaptiveShield

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן