הטמעת מוצרי מיקרוסופט לחברות: הטמעת פתרונות ומערכות מתקדמות | YouCC

Microsoft

הארגונים של היום זקוקים למודל אבטחת מידע חדש שמסתגל בצורה יעילה יותר למורכבות הסביבה המודרנית המשתנה, מאמץ את מקום העבודה ההיברידי ומגן על אנשים, מכשירים, אפליקציות ונתונים בכל מקום שבו הם נמצאים – זוהי הגישה ההוליסטית המובילה את תפיסת אבטחת המידע של מיקרוסופט ZeroTrust.

כגוף שמבין את הצורך המשמעותי של אבטחת מידע בכל רבדיו משקיעה חברת מיקרוסופט מיליארדי דולרים בשנה בפיתוח מוצרי אבטחת מידע ובאימוץ טכנולוגיות וחברות חדשניות בתחום. חברת Gartner (וגם Forester) אשר בחנה את יכולות החברה ומוצריה בתחום מדרגת את מוצרי האבטחה של מיקרוסופט גבוהה ברביע הימני של ריבוע הקסם של החברה.

 

במסגרת שירותינו המשותפים עם חברת Microsoft אנו מציעים שירותים מובנים להטמעת פתרונות ומערכות Microsoft:

MDM – Intune

Microsoft Intune הוא שירות מבוסס ענן המתמקד בניהול מכשירים ניידים (MDM) וניהול יישומים ניידים (MAM). באמצעות Intune הארגון יכול לשלוט באופן השימוש במכשירים שלו, כולל טלפונים ניידים, טאבלטים ומחשבים ניידים.

MCAS

Microsoft Defender for Cloud Apps הינו ברוקר אבטחת גישה לענן (CASB) הפועל על מספר עננים. הוא מספק נראות עשירה, שליטה על העברת נתונים וניתוח מתוחכם כדי לזהות ולהילחם באיומי סייבר בכל שירותי הענן שלך.

Defender

Microsoft Defender הינו פתרון XDR הוליסטי אשר נועד להחיל את שכבת ההגנה הנכונה על סביבות משתמש קצה, ריבוי עננים ובתשתיות פנים ארגוניות (ONPREM) , כדי לאתר ולעצור מתקפות מתוחכמות.

Sentinel

Microsoft Sentinel מוצר Siem וSoar מאפשר נקודת מבט הוליסטית על התהליכים והאיומים ברחבי הארגון. Sentinel מאפשר להפוך את זיהוי האיומים והתגובה שלך לחכמה ומהירה יותר עם בינה מלאכותית (AI).

E5 Security

Microsoft 365 E5 Security הינה חבילה ממוקדת אבטחת מידע המעניקה לארגונים גישה למוצרי אבטחה ואיומים מתקדמים לתמיכה במודל Zero Trust במחיר משתלם בהשוואה לרכישת רישיונות עצמאיים או תוכנית Microsoft 365 E5 המלאה. החבילה כוללת מגוון מוצרים. חבילת האבטחה בתוך Microsoft 365 מציע לחברות בכל גודל כמה מכלי האבטחה הטובים ביותר בשוק.

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Microsoft

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן