מהו Strata NGFW?

ההתפתחות המהירה של ה-IT שינתה את גבולות הרשתות. הנתונים נמצאים בכל מקום, כאשר משתמשים ניגשים אליהם מכל מקום ומכל מיני מכשירים. במקביל, צוותי IT מאמצים ענן, אנליטיקה ואוטומציה כדי להאיץ את אספקת יישומים חדשים ולהניע צמיחה עסקית. השינויים הבסיסיים הללו יצרו מפת איומים החושפת חולשות בטכנולוגיות אבטחה מדור קודם, כגון אבטחת רשת מבוססת פורטים, או כלים וטכנולוגיות שונות שאינן משולבות באופן טבעי. הכלים האלה לא תוכננו לאוטומציה ודורשים מהאנליסטים לחבר ידנית תובנות ממקורות מנותקים רבים לפני שהם פועלים.

אנחנו צריכים גישה אחרת: כזו שמתחילה בפלטפורמת חומת האש של NGFW Palo Alto Networks. חומות האש של הדור הבא של palo alto מציעות ארכיטקטורה ממוקדת מניעה אשר קלה לפריסה ולתפעול, תוך שימוש באוטומציות כדי להפחית מאמץ ידני כך שצוותי האבטחה הארגוניים יוכלו להחליף כלים מנותקים בבפתרונות חדשניים המחוברים היטב, כמו גם לבצע אוטומציה ולהתמקד במה שחשוב ולאכוף הגנה עקבית בכל מקום .

הבסיס של אסטרטגיית NGFW שלנו בודקות את כל התעבורה, כולל כל היישומים, האיומים והתוכן, וקושרות את התעבורה הזו למשתמש, ללא קשר למיקום או לסוג המכשיר. המשתמש, האפליקציה והתוכן – המרכיבים המנהלים את העסק של כל ארגון  – הופכים למרכיבים אינטגרליים של מדיניות האבטחה הארגונית שלך. כתוצאה מכך, הארגון יכול להתאים את האבטחה למדיניות העסקית וכן לכתוב כללים שקל להבין ולתחזק.

חומות האש של הדור הבא שלנו מאפשרות לארגונים:

  • אפשר באופן מאובטח משתמשים, תוכן ויישומים, כולל יישומי  SaaS , על ידי סיווג כל התעבורה ללא קשר ליציאה. 
  • צמצם את הסיכון להתקפה באמצעות מודל אכיפה חיובית – מאפשר את כל היישומים הרצויים וחסימה כל דבר אחר.
  • החלת מדיניות אבטחה כדי לחסום התקפות ידועות, חשיפות, וירוסים, תוכנות כופר, תוכנות ריגול, רשתות בוטים, ותוכנות זדוניות לא ידועות אחרות, APTs (advanced persistent threats)
  • הגנה על מרכזי נתונים (data centers), כולל מרכזי נתונים וירטואליים, על ידי פילוח נתונים ויישומים וכן אכיפת עקרונות zero trust.  
  • החלת אבטחה עקבית בסביבות המקומיות ובענן שלך, כמו גם במיקומי סניפים. 
  • אימוץ מחשוב נייד מאובטח על ידי הרחבת הגנות למשתמשים ולמכשירים, לא משנה היכן הם נמצאים. 
  • קבלת נראות מרכזית וייעל את אבטחת הרשת, מה שהופך כמויות עצומות של נתונים לפעולה כדי למנוע מתקפות סייבר מוצלחות.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Strata NGFW

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן