הקדמה

עולם הפיתוח הוא דינמי ומשתנה, לנגד עינינו נוצרים כלים ושיטות חדשות. המעקב אחרי עולם הפיתוח דורש התמקדות וקשב לעולם רץ ועתיר מידע וטכנולוגיות היוצאות לשוק מדי חודש בחודשו. סביבות פיתוח חדשות , טכנולוגיות חדשות ושפות פיתוח חדשות מביאות איתן יתרון בהקשר של יכולות טכנולוגיות שמתווספות אך גם יתרונן בהאצת תהליכי פיתוח וניהול סביבות מתקדמות בענן במיוחד אך גם בסביבות הדטה סנטרים הפנים ארגוניים(op-prem).

מי אנחנו?

אנחנו ביוסיסי טכנולוגיות בחרנו להתמקד ולהתמקצע בעולם הפיתוח בסביבת הענן והבאת יכולות מודרניות לסביבת הפיתוח תוך שימת לב מיוחדת על אבטחת המידע משלב התכנון דרך הפיתוח ועד ליצור. לביצוע המשימה אנחנו מיישמים מתודולוגיות וכלים המובילים את המוצר אל המקום המקצועי ביותר.  תוך עבודה רציפה משלב התכנון ועד שלב היצור שמשלבת את אנשי הסיסטם אנשי אבטחת המידע ואנשי הפיתוח. וכמובן בהתאם לצורכי הלקוח.

תהליכי עבודה

תהליך ניהול הפרויקט לוקח בחשבון מצד אחד את כל מחזור החיים של הפרויקט אך שם דגש רב על האגי'ליות הנדרשת בימינו – קרי Time to Market זריז העומד בציפיות הלקוח המותאמות לדרישות העסקיות.

אנחנו יודעים לבנות צוות שיקיף את כל שלבי הפרוייקט מיזום הפרוייקט דרך כל מעגל ה DevOps וליווי שוטף של הפרויקט. פתרון תקלות והתאמה לדרישות חדשות. גם כשנגמר הפרויקט אנחנו איתכם , מלווים אתכם בשלבי התחזוקה , שינויים ושיפורים.

עלינו

בין לקוחתינו , לקוחת אינטרפרייז בהם אנחנו משתלבים בתוך צוותים קיימים או מקבלים חבילת עבודה אותה אנחנו מבצעים בתוך הסביבה האירגונית או בסביבת הפיתוח שלנו. לאחר מכן נלווה את האירגון בהעברת הידע והטמעת חבילת העבודה אל מערכות האירגון.

מגזר לקוחות אחר עבורו אנחנו נותנים מענה הינו מגזר הסטארטאפים, מלקוחות להם נדרש ליווי טכנולוגי (CTO As a Service) ועד לקבלת חבילות עבודה לביצוע תוך שמירה על הדיסקרטיות הדרושה.


אז איך חברת YouCC יכולה לעזור לכם?

מעוניינים באבטחת ענן באירגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Tailor Maid Solution

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן