מהו F5 Advanced WAF?

התקפות אינטרנט הן הגורם המוביל לפרצות וגניבת מידע. למרות מיטב המאמצים של תהליכי ניהול יישומים ותיקונים מאובטחים, מחצית מכל היישומים נוטים להישאר פגיעים.

מערכות WAF נועדו להגן על היישומים הארגוניים מפריצות מידע על ידי תיקון נקודות תורפה ועצירת התקפות.F5® Advanced Web Application Firewall™ , מספק הגנות מפני מתקפות אפליקטיביות באמצעות הגנה נגד בוטים זדוניים, הצפנה ברמת Application-layer ,SAPI Inspection וניתוח התנהגות.

ניתוח התנהגות הינה דרישה בסיסית לאיתור התקפות משולבות. הרבה  מתקפות layer 7 distributed denial-of-service (DDoS) הינם חבויות ("יישנות") ולא ניתנות לגילוי באמצעות חתימות.

Advanced WAF לומד אוטומטית את התנהגות היישום, לאחר מכן משלב את ההיוריסטיקה ההתנהגותית של תעבורה עם עומס השרת כדי לקבוע אם יש תנאים למתקפת DDoS. תהליך זה מספק את הזיהוי המדויק ביותר ללא תוצאות False Positives לא נכונות. חתימות דינמיות נוצרות בעקבות זאת ונפרסות תוך כדי להגנה בזמן אמת.

F5 Advanced WAF Features Proactive Bot Protection

הגנת בוט פרואקטיבית : הגנה פרואקיטיבית מפני מתקפות בוטים אוטומטיים וכלי התקפה שונים. זה מונע מתקפות מסוג layer 7 DoS attacks, web scraping, and brute-force attacks. 

הגנת נתונים : הגן על מידע רגיש מפני יירוטם על ידי הצפנת נתונים בזמן שהוא עדיין בדפדפן. DataSafe מצפין נתונים בשכבת האפליקציה כדי להגן מפני תוכנות זדוניות ו-keyloggers.  

Behavioural DoS : מספק הגנה אוטומטית מפני התקפות DDoS על ידי ניתוח תעבורת התנהגות באמצעות למידת מכונה וניתוח נתונים. על ידי ניטור רציף של תקינות השרת וכן עומס, חריגות (האטות ביצועים או עליות תנועה) ניתן לזהות במדויק ולמנוע לפי החלטה.

פריסה גמישה: זמין כאפליינס ייעודי, אפליינס וירטואלי מוכן לענן, או חלק משירות F5 Silverline.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Advances WAF

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן