מה זה F5?

F5 רכשה את Shape Security. אבל מה זה Shape Security ואיך זה תורם לאבטחת המידע העננית של הארגונים.

Shape Security מגן מפני אוטומציות זדוניות המנסות לפגוע באתרי WEB ובאפליקציות מובייל.

תוקפים משתמשים באוטומציות לכל מיני מטרות לתקיפות זדוניות. אחת ההתקפות הנפוצות והיקרות ביותר הינה Credential stuffing. בממוצע, מעל שמונה מיליון שמות משתמש וסיסמאות מדווחים שנגנבו ביום. תוקפים מנסים להשתמש בהרשאות אלה באתרים רבים, כולל אלה של מוסדות פיננסיים, קמעונאות, חברות תעופה, אירוח ותעשיות אחרות. מכיוון שאנשים רבים עושים שימוש חוזר בשמות משתמש וסיסמאות באתרים רבים, התקפות אלו מצליחות להפליא. ובהתחשב בהיקף הפעילות, העבריינים מסתמכים על אוטומציות לביצוע התקיפות.

מלבד credential stuffing, תוקפים משתמשים באוטומציות ליצירת חשבונות מזויפים, scrapping של מידע, אימות כרטיסי אשראי גנובים וכל מיני הונאות. ההפסדים כוללים השבתת מערכות עקב עומס רב של בוטים, אחריות פיננסית מהשתלטות על חשבון ואובדן אמון הלקוחות.

איך זה עובד?

שייפ לומדת תמיד ומתאימה את עצמה. במקום להיות תלויה באמצעי נגד סטטי יחיד , המערכת של Shape תוכננה אסטרטגית ללמידה והתאמה מתמשכת.

פתרון Shape משולב באפליקציות לנייד ואינטרנט עם קוד לאיסוף אותות המכסים הן את סביבות הדפדפן והן את התנהגות המשתמש. מנוע חוקים בזמן אמת מעבד את האותות הללו כדי לזהות פעילות בוטים ולנהל את ההתקפות. האותות הללו מוזנים למערכת נתונים שמפעילה מספר רב של מערכות למידת מכונה, שהממצאים שלהן, בהנחיית מדעני נתונים ומומחי תחום, מרחיבים את הפיתוח של אותות חדשים וכללים חדשים, ומשפרים תמיד את איכות הנתונים וההחלטות.

Shape מגינה על חלק גדול מלקוחות ה-Fortune 500 כבר כמה שנים, תוך מלחמה עם התוקפים המתקדמים והמתמידים ביותר, היא עברה מחזורי למידה רבים, פיתחה מערכת איתות וכללים עשירה ביותר ושיכללה את תהליך הלמידה. עצירת הבוטים תלויה בהשפעת הלמידה שהושגה מהגנה על ארגונים רבים ומניתוח כמויות אדירות של נתונים.

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

SHAPE Security

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן