שירותי DevOps: שירותי הטמעה ופיתוח תוכנה מאובטחת לעסקים | YouCC

DevOPS

DevSecOps  מייצג את חיבור המילים פיתוח (Development), אבטחה(Security) ותפעול (Operation). זוהי גישה המכוונת לתרבות עבודה מקצועית המחברת את תחום הSecurity לתהליכי הפיתוח והאופרציה כחלק ממחזור החיים הסדור של פרויקט / פיתוח מוצר.

לאחרונה, במסגרת הפעילות השיתופית של DevOps, נושא האבטחה הינה אחריות משותפת המשולבת מקצה לקצה. זה הלך רוח שהוא כל כך חשוב, שזה הוביל כמה להטביע את המונח "DevSecOps" כדי להדגיש את הצורך לבנות בסיס אבטחה לתוך פעילויות DevOps.

DEVSEC

הוסף אבטחה לאוטומציה שלך הקשחה מוסיפה שכבה למסגרת האוטומציה שלך, המגדירה את מערכות ההפעלה והשירותים שלך. DevSec דואג להגדרות קשות, compliance , המלצות הצפנה וברירות מחדל מאובטחות.

הטמעה וכלים

עולם ה DevSec מתחלק למספר אזורים בהתאם למעגל החיים של פיתוח תוכנה. שילוב כלים לבקרת קוד, כלים אשר יודעים לזהות חולשות ורמת בטיחות של הקוד ושל ספריות צד ג'.

הטמעה וכלים

ייעוץ וארכיטקטורה

מתוך הבנת הצרכים העסקיים של הארגון המומחים שלנו יתכננו פתרון המתאים לדרישות ולמיצובו הנוכחי של הארגון. הארכיטקטים שלנו יציגו לכם את הארכיטקטורה המומלצת, מתוך 3 נקודות מבט מרכזיות, הצרכים שהעליתם, התחזוקה השוטפת של הפתרון ועלויות הפתרון (שותפות והתחלתיות).

ייעוץ וארכיטקטורה

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

DevOPS

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן