הקדמה

לפני עידן הקורונה הטרנספורמציה הדיגיטלית הייתה כוח מניע משל עצמה. יותר ממחצית מכלל התוצר המקומי הגולמי (GDP) ברחבי העולם הפך לדיגיטלי, מכיוון שעסקים הרוויחו מיישום אפליקציות ויישומי תוכנה והשתמשו בהם כמנוף לחדשנות ולהרחבת סל המוצרים שלהן. מאז פרוץ המגיפה הטרנספורמציה הדיגיטלית עצמה שינתה אופי וצורה. עסקים כבר לא רואים בטרנספורמציה דיגיטלית רק מקור לחדשנות, טרנספורמציה דיגיטאלית הפכה למקור להתאמת העסק לעידן החדש הן בצד של ההכנסות והן בצד של ההוצאות. בעוד שבדרך כלל הם נהגו להתקדם בזהירות עם הטרנספורמציה הדיגיטלית, כיום חברות מסתמכות עליו בגלל ההשפעה שלה על יציבות העסק ההמשכיות השירותית והיכולת לעשות את המעבר לעבר עידן המאפשר עבודה מכל מקום תוך שיפור תהליכי עבודה וייעולם.

איפה ולמה?

ראינו שנתיים של טרנספורמציה דיגיטלית בחודשים בודדים אשר האיצו את קצב השינויים מאז תחילה מגפת הקורונה ועד היום. מעבודת צוות ולמידה מרחוק, למכירות ושירות לקוחות, לתשתית ענן קריטית ואבטחה הלקוחות והעובדים צריכים להסתגל ולהישאר חיוניים ופעילים על מנת להמשיך ולתמוך בעסק.

איפה תופסת אותנו הטרנספורמציה הדיגיטאלית – בכל מקום למעשה או לייתר דיוק בכל נקודה ונקודה בעסק שצריכה להתאים את עצמה לעידן החדש. והשינויים בעידן החדש אינם נוגעים רק ביישומים העסקיים אלא בכל המעטפה התשתיתית של כל ארגון וארגון – מה שגורם לארגונים להאיץ תהליכי מעבר לענן.

דוגמאות ורטיקליות

מחקר מראה ש83% מכלל החברות מאמינות שהן צריכות לאמץ את העוצמה הטכנולוגית כדי להצליח בעתיד. מחקר זה מתייחס לשימוש מעשי בחשיבה יזמית יצירתית המתמקדת באימוץ יכולות דיגיטליות חדשות לפתרון אתגרים מורכבים לעסקים ולממשלה בשילוב פעיל ומכוון עם טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות.

אז איך ארגונים מאמצים את הטכנולוגיות החדשות לדוגמא:

המגזר הפיננסי  – מאפשר כיום לעובדיו לתת לעבוד ולתת שירות ללקוחותיו מכל מקום עם גישה מרוחקת לכל הממשקים הנדרשים לעבודתו.

המגזר הציבורי – ביצע תהליך מודרניזציה של הפלטפורמות המיושנות כדי להפחית עלויות, לשפר את יכולת ההרחבה ולעמוד בדרישות האזרחים והרוגלציה.

בבריאות ...

מגזר הבריאות – מאמץ פתרונות חדשים לפתרון בעיות ישנות, כגון ביקורים וירטואליים כדי להיפגש עם מטופלים בסביבה בטוחה פיזית תוך שיפור היעילות ואספקת נגישות למטופלים.


איך חברת יוסיסי טכנולוגיות יכולה לעזור לארגונים לאמץ את עידן הטרנספורמציה הדיגיטאלית?

מעוניינים באבטחת ענן באירגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Digital Transformation

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן