קוד אתי

חברת YouCC טכנולוגיות הינה חברת שירותי IT מובילה בתחומה המעסיקה עובדים רבים המספקים שירותים למגוון רחב של חברות וארגונים במשק הישראלי ובחו"ל.

כחברה חפצת חיים אנו שואפים  לקיים תרבות עסקית נאותה ואיכותית על ידי עובדיה, מנהליה ונושאי תפקידים בחברה וליישם את ערכי הליבה של החברה כחלק אינטגרלי עם פעילותה העסקית.

לפיכך מבקשת החברה מעובדיה ומשותפיה ליישם קוד אתי מקצועי ועסקי המבוסס על הגשמת חזון החברה כך שכל עובדי החברה יפעלו באופן הוגן ואתי, בתום לב, באחריות, בזהירות ומומחיות בעת ביצוע פעולות בשם החברה. חברת YouCC מאמינה ביחס אישי וקשרי עבודה אישיים , לא פחות מאשר באיכות השירות שכמובן גם הוא חשוב. איכות השירות הוא הבסיס , היחס והחיבור ללקוחותינו הוא העוגן החשוב בקשרינו עם לקוחותינו.

הקוד האתי מהווה חלק בלתי נפרד מכללי העבודה בחברה החלים על כל העובדים, והינו חלק בלתי נפרד מתנאי ההעסקה של כול העובדים . כנגד עובד אשר לא ינהג בהתאם לקוד האתי של החברה ינקטו כל האמצעים העומדים לרשות החברה במסגרת החוק.

ניגוד עיניינים – בכל מקרה של חשש לניגוד עניינים על העובד להעדיף את טובת הלקוח על פני האינטרסים האישיים או החברתתיים של חברת YouCC. עובד אשר נתקל בחשש לניגוד עניינים מתבקש להתייעץ עם מנהליו בנוגע לאיך לפעול במצב זה.

עבודה במסגרת החוק – על העובד לבצע את עבודתו ולפעול במסגרת החוק. בכל חשש של סטייה מהדרך הישרה על העובד לדווח למנהליו ולהימנע לפעול בצורה לא חוקית קלה כחמורה.

אמון – עובדי החברה ימנעו ממעשים שיש בהם הטעיה או מרמה ויפעלו בהתאם לכל ההתחייבויות ההסכמיות, העסקיות והאתיות בהן התחייבה החברה.

מניעת שוחד ושחיתות – אנו מחויבים לנהל את עסקי החברה בהתאם לעקרונות מחמירים של אתיקה, מניעת שחיתות ושל אי מתן שוחד. לחברה יש אפס סובלנות כלפי תופעות שחיתות מכל סוג שהוא. השגת יתרון לחברה באמצעות שחיתות כלשהיא אינה אופציה ואינה על הפרק. 

שיוויון הזדמנויות – החברה מחוייבת לתת שיוויון הזדמנויות לעובדיה ולמועמדים לעבוד בחברה ללא קשר למין, גיל, מגדר או כל מאפיין חברתי או קבוצתי כלשהו. לא תהייה אפליה בתהליכי הבחירה, ההכשרה והקידום בחברה. כל החלטה מקצועית תתבסס על הצרכים העסקיים של החברה, כישורי תפקיד, יכולות ותחום ההתמחות של העובדים.

מניעת הטרדה מינית – החברה מתנהלת בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית, התשנ"ח-1998. כל עובדי החברה מחויבים לפעול על פי תקנון הטרדה מינית אשר אומץ על ידי החברה. 

סודיות עיסקית – על ​עובדי החברה לשמור על סודותיה העסקיים והמסחריים של החברה, תוך נקיטת אמצעי זהירות למניעת חשיפתם לאחרים, הן בתוך החברה והן מחוצה לה. למען הבהירות, הסודות העסקיים כוללים, בין השאר, מידע על לקוחות וגורמים שונים עמם החברה בקשרים, מסמכי החברה, תוכניות עסקיות ואסטרטגיות.  

סודיות עיסקית של לקוחות החברה – לקוחות החברה סומכים על חברת YouCC שתגן על סודותיהם העיסיקיים , המידע העסקי וכל מה מידע שנתקבל על ידי עובדי החברה הקשור לחברה המקבלת שירות מאיתנו.  העובד לא ישתף מידע אליו נחשף במסגרת עבודתו, לרבות לא בציבור, לא לעובדים ו/או יועצים אחרים של הלקוח (למעט באישור הלקוח) ולא בתוך החברה. עובד החברה, הנחשף לתהליכים פנים ארגוניים אצל הלקוח כמו גם לקשיים ולאתגרים אצלו, מחויב לנאמנות מלאה ועבודה בהתאם לנהלי הלקוח. 

 

 

אז איך YouCC טכנולוגיות יכולה לעזור לך?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

מחפשים שירותים בתחום הענן? חברה שתלווה אתכם באופן אישי, מקצועי וללא פשרות? בואו נדבר!

השאירו לנו את פרטיכם כדי שנדע להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את השירות הטוב ביותר.

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

קוד אתי

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן