מחשוב ענן מספק לארגונים יכולות לאחסן ולעבד

מחשוב ענן מספק לארגונים יכולות לאחסן ולעבד את הנתונים שלהם במרכזי נתונים של צד ג'. ארגונים משתמשים בענן במגוון תצורות שירות – IAAS, PASS,SAAS ומכאן נולדו עוד תצורות משולבות בהמשך. בנוסף לתצורות השירות בענן ישנן מספר מודלי עבודה / חיבור המבטאים את שילוב הענן בארכיטקטורת המחשוב הארגוני , לדוגמא  Private, Hybrid, Public וכד'.

מחשוב ענן מספק לארגונים יכולות לאחסן ולעבד

חששות האבטחה במחשוב הענן מסווגים ונישאים על כתפי שני גורמים – ספקי הענן ולקוחות המחשוב הענני. האחריות לנושאי אבטחת המידע בענן משותפת לשני הצדדים במידה כזו שאף אחד מהגורמים לא יכול להקל ראש בהגנה על השירותים והמידע בענן.

יכולת לאחסון ולעבר

על הספק לוודא שהתשתית שלו מאובטחת ושהמידע והשירותים של הלקוחות שלו מוגנים,בעוד שלקוחות  חייבים לנקוט באמצעים כדי לחזק את הסביבה שלהם בענן ולהגן עליה מפני מרחב איומים הקיימים במרחב הקיברנטי.

אנו כחברה שמנו לעצמינו כמטרה לסייע ללקוחותינו להתקדם לעבר עבודה בענן בצורה מתוכננת, מנוהלת ובעיקר מאובטחת. כגוף אשר בראש מעייניו נמצא עולם הCloud Security אנו מקפידים על הצגת אסטרטגית ליווי מלא של מעבר מאובטח לענן

מחשוב ענן יכולת לאחסון ולעבר

תכנון מודל ההגנה על כל מרכיביו – Identity and access management , Threat protection , Information  protection , Security management , Compliance management הינו מסע מקצועי משולב בו כל מרכיב ומרכיב הינו עולם ומלואו של צרכים יכולות ופתרונות.

כחברה בחרנו לשים דגש על העצמת היידע המקצועי של היועצים שלנו, הרחבה והעמקה של סל הייעוצים הרחבת סל הפתרונות הטכנולוגיים והעיקר האזנה רצופה ושוטפת של ההתפתחויות הטכנולוגיות והתאמת מתמדת של מגוון השירותים.

אז איך YouCC עוזרת ללקוחותיה
ביישום אבטחת המידע בענן ?

מעונינים באבטחת הענן של הארגון שלכם?

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית
לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא,

שותפים

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

Cloud security Deployment

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן