פרטי הבלוג

  • Home
  • חברת YouCC ממנה את רימון כהן למנכ"ל

חברת YouCC ממנה את רימון כהן למנכ"ל

כהן יוביל את אסטרטגיית הגידול של החברה וחיזוק נוכחותה. שמואל משעלי, מייסד החברה, אשר שימש עד לאחרונה כמנכ"ל, ימשיך להוביל את הפיתוח העסקי של החברה חברת YouCC מקבוצת Octally, מובילה בשירותי אבטחת ענן בישראל, ממנה את רימון כהן למנכ"ל החברה.

כהן (37), אשר שימש עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל החברה, יוביל את אסטרטגית הגידול של החברה וחיזוק נוכחותה, על בסיס הניסיון הרב שצברה מאז כניסתה המוקדמת לשוק אבטחת הענן לפני כ-11 שנים. שמואל משעלי, מייסד החברה, אשר שימש עד לאחרונה כמנכ"ל, ימשיך להוביל את הפיתוח העסקי של החברה.

לכהן עשר שנות ניסיון בתחום ההייטק, מהן חמש שנים בתחומי הענן ואבטחת המידע. בתפקידו הקודם כמשנה למנכ"ל החברה, ניהל כהן את גופי המכירות, הפרייסיל וה-Delivery של YouCC, ובמסגרת זאת בנה ויישם את אסטרטגיית החברה בתחום אבטחת הענן. לפני הצטרפותו ל-YouCC, שימש כהן כמנהל תחום מכירות ENT בבזק בינלאומי, במסגרת זאת ניהל את כלל המגזרים, בהם המגזר הציבורי, הפיננסי, ההיי-טק והתעשייה. לפני כן שימש כמנהל המחלקה המסחרית בחברת טלדור תקשורת.

שמואל משעלי, לשעבר מנכ"ל YouCC ומנהל הפיתוח העסקי כיום אמר כי: "אני מברך על מינויו של רימון כהן למנכ"ל החברה. מאז כניסתו לתפקיד משנה למנכ"ל, רימון הוביל את החברה לצמיחה מואצת בהכנסות ובהרחבת מספר לקוחות החברה תוך הרחבת פורטפוליו השירותים ושיתופי פעולה עם ספקי הטכנולוגיה המובילים בעולם. רימון ימשיך למנף את הבידול המהותי של החברה, הבא לידי ביטוי במיקוד שירותי אבטחת מידע בענן ובחיבור בין עולמות הפיתוח לעולמות הענן הקלאסיים, להמשך התרחבותה בשוק אבטחת הענן".

רימון כהן, מנכ"ל YouCC אמר כי: "YouCC זוכה למוניטין יוצא דופן, המושך אליה לקוחות רבים מכלל הוורטיקלים, בזכות איכות השירות והניסיון המעמיק ורב-השנים שלה בפרויקטי ענן מגוונים. אני שמח להמשיך ולפתח את הפעילות העסקית של החברה ולקדם את אסטרטגית הגידול שלה, כדי לסייע ללקוחות להפיק ערך עסקי מקסימלי, לקדם חדשנות ולהבטיח הגנה מתקדמת למידע שלהם".

לינק לכתבה

 

whatsapp
NPCoding DEVELOPED BY

חברת YouCC ממנה את רימון כהן למנכ"ל

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

    דילוג לתוכן